Palmet Spa | Genel Bilgi | Altın Yunus Hotel & Spa - Çeşme İzmir 444 35 00

GENEL BİLGİ

FOTOĞRAFLARIMIZ

Palmet Spa'da yenilik vakti!

Yenilendik! Yenilenen Palmet SPA'da tatil ve lüks kavramlarını yeniden yorumlayacağınız, unutulmaz bir deneyim yaşamaya hazır mısınız?

Altın Yunus Palmet SPA, alanında uzman ekibi ve profesyonel hizmetleri ile kendinizi şımartmanız, yenilenmeniz, arınmanız ve hayata farklı bir pencereden bakmanız için sizi bekliyor. Ege'nin efsanelere konu olan o eşsiz deniz suyunun 30-32 C sıcaklığa ulaştırılarak uygulandığı Thalasso Terapi uygulamalarından yosun bakımına, Ilıca bölgesinde yer alan 37-40 C şifalı termal suların kullanıldığı havuzlarda nostaljik bir deneyim yaşayabilirsiniz. Uzakdoğulu terapistler ile masajdan, uzmanlar eşliğinde cilt ve vücut bakımları ile geleneksel Türk Hamamı'na kadar zengin bir yelpazede 12 ay boyunca hizmet veren Palmet SPA, benzersiz bir Spa tecrübesi sunuyor. Ekibimizin profesyonel uygulamalarıyla yorgunluk ve stresten uzaklaşarak enerji, sağlık ve güzelliğinizi pekiştireceksiniz.

Palmet SPA, Altın Yunus Hotel Lobi katında bulunmaktadır.

Rezervasyon için iç hat: 3353

Her gün 08:00 - 20:00 saatleri arasında hizmetinizdedir. (Sezonlar arasında değişiklik gösterebilir.)

Palmet spa thalasso - terapi havuzundan 5 yaş ve üzeri misafirlerimiz, 5 yaş altı misafirlerimiz çocuk havuzundan faydalanabilirler. Termal havuzlarımızdan 15 yaş ve üzeri misafirlerimiz faydalanabilmektedirler. Havuzlarımızda hijyen ve sağlık açısından havuz bonesi kullanılmaktadır.

Hamam - Sauna - Fitness
Açılış Saati : 08:00
Kapanış Saati : 20:00

PALMET SPA ÜYELİKLERİ

PALMET SPA - FITNESS

PALMET SPA YOGA

PALMET SPA REFORMER

E-BÜLTEN ABONELİĞİ
Map

Altın Yunus Mahallesi, 3215 Sokak, No:38 35930 Çeşme, İzmir-Türkiye

Phone

444 35 00 / +90 (232) 723 12 50

E-mail

info@altinyunus.com.tr

Popup