Düğün & Ziyafet | Altın Yunus Hotel & Spa - Çeşme İzmir 444 35 00

DÜĞÜN & ZİYAFET

FOTOĞRAFLARIMIZ

Unutulmaz düğünlerin adresi

Her Mevsim Kusursuz Düğünler

İster açık hava ister kapalı bir salon düğünü hayal edin. Çeşme’ nin gözdesi Altın Yunus Resort & Thermal Hotel’de herşey hayal ettiğiniz gibi olacak.

Bir daha tekrarı olmayan bu özel günü profesyonel ellere bırakıp düğün gününüzü stressiz bir şekilde atlatmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Açık hava ve kapalı mekan alternatiflerimizle istediğiniz atmosferi sağlamanın yanı sıra konuklarınızı en iyi şekilde ağırlayabilmeniz için özel indirimler ile konaklama imkanı da sunuyoruz.

1974’den bu yana seçkin davetlere ev sahipliği yapan Altın Yunus Resort & Thermal Hotel sadece Türkiye’den değil dünyanın birçok ülkesinden gelen çiftlerin de düğün organizasyonlarında ev sahipliği yapmaktadır.

Türk ve dünya mutfağının özel lezzetlerinin yer aldığı menülerimizde, düğün paketleri beş yıldızlı servis kalitesiyle kişiye özel olarak da oluşturulabilmektedir.

Akıllara kazınan bir düğünden sonra, balayınızı da Altın Yunus’da geçirmek isterseniz, sizi muhteşem marina manzarasıyla ve ikramlarla romantik bir balayı odası bekliyor olacak.

Ayrıca ilk evlilik yıldönümünüzde bir akşam yemeği de ikramımız…

Banket

Davetinizin yeri, zamanı ve nedenleri çok farklı olabilir. Her bir daveti aynı özen ile karşılayan, sizin ve misafirlerinizin memnuniyetini ön planda tutarak, yiyecek ve içecek ikramlarından müzik organizasyonuna, çevre düzenlemesinden süslemeye kadar organizasyonunuza dair tüm isteklerinizi geniş bir yelpazede yanıtlıyoruz.

Doğum günleri, Baby Shower, Mezuniyet yemekleri, Gala yemekleri ve farklı daha birçok etkinliğinize ev sahipliği yapmaktan memnuniyet duyarız.

Hizmetlerimiz


Süsleme ve Müzik

Profesyonel firmalara yönlendirme yapılabileceği gibi sizlerin tercihi olan firmalar ile de işbirliği yapılabilmektedir.

SALONLARIMIZ

Gardenya Balo Salonu

800 m²’lik alanı ile baştan başa yenilenen, son teknoloji ürünlere ve şık dekorasyona sahip Gardenya Balo Salonu gerek toplantılarınıza gerekse diğer etkinliklerinize ev sahipliği yapabilecek konforlu bir ortam sunuyor.

Gardenya Teras

670 m² alanı ve özel aydınlatması ile açık havada planladığınız tüm organizasyonlarınızı gerçekleştirebileceğiniz, Gardenya Balo Salonu’na olan bağlantısı ile farklı türdeki etkinliklere hizmet verebilmektedir.

Okyanus

197 m²’lik gün ışığı alan salonumuz, güncel teknik ekipmanları, geniş fuaye ve teras alanı ile tüm etkinlikleriniz için hizmet etmektedir.

Gerence 1,2

Kapılarını çim teraslara açan 139 m² alanı ile Gerence 1, 112 m² alanı ile Gerence 2 salonu sahip olduğu deniz manzarası ile özel toplantılarınız ve eğitimleriniz için farklı bir mekan alternatifi olarak bulunmaktadır.

Gerence 3

107 m² alanı ile toplantı ve etkinliklerinize hizmet vermektedir.

Denizkızı 1, 2, 3

Marina ve çim teraslara olan erişimi ile özel davet ve iş toplantılarınıza hizmet verebilmektedir.

AÇIK ALANLARIMIZ

Havuzbaşı ve Neptün

Bir arada ya da ayrı olarak farklı oturma düzenlerinde tasarlanabilen ve 1400 kişiye kadar çıkabilen kapasitesi ile özellikle düğün organizasyonlarının ve diğer etkinliklerinizin vazgeçilmez mekanı olarak hizmet vermektedir.

Sunset Çim ve Sunset Teras

Organizasyonlarını doğa ile iç içe geçirmeyi tasarlayan misafirlerimiz için sunset çim ve teras alanı 650 kişiye kadar olan organizasyonlara ev sahipliği yapmaktadır.

Palmiye Teras 1,2,3

Farklı ölçülerdeki çim teras alanlarımız nikah ve kokteyl organizasyonlarınız için ideal bir mekan olarak hizmet vermektedir.

Plaj

Plaj düğünleriniz için.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ
Map

Altın Yunus Mahallesi, 3215 Sokak, No:38 35930 Çeşme, İzmir-Türkiye

Phone

444 35 00 / +90 (232) 723 12 50

E-mail

info@altinyunus.com.tr

Popup